-A A +A

13 maja - Dni Otwarte Funduszy Europejskich w ŚCO

Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza 13 maja na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W tym dniu w godzinach 11.00 – 13.00 będziemy wykonywali dodatkowe badania USG i mammograficzne dla osób ze skierowaniem oraz dodatkowe badania cytologiczne.

Badania USG przeznaczone są dla osób ze skierowaniami określonymi jako „pilne!”. Pacjenci powinni zgłaszać się do Punktu Rejestracji Diagnostyki Obrazowej na I piętrze w budynku głównym ŚCO.

Badania mammograficzne oraz USG piersi dedykowane są pacjentkom ze skierowaniem (należy zgłaszać się do Punktu Rejestracji Mammografii na parterze).

Dodatkowe badania cytologiczne będą wykonywane w gabinecie nr 6 w Poradni Ginekologicznej na parterze.

Koordynatorem III ogólnopolskiej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich jest Ministerstwo Rozwoju wspierane przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz inne instytucje zajmujące się Funduszami Europejskimi w Polsce. Ideą Dni Otwartych Funduszy Europejskich jest udostępnienie zrealizowanego przedsięwzięcia, otwarcie miejsc na co dzień niedostępnych, zaproponowanie zniżek na oferowane usługi lub przygotowanie innych atrakcji. Informacje o projektach znajdują się na stronie www.dniotwarte.eu.

13 maja w godzinach 11.00 – 13.00 będziemy wykonywali dodatkowe badania USG i mammograficzne dla osób ze skierowaniem oraz dodatkowe badania cytologiczne.

Aktualności
Udostępnij