-A A +A

Dodatkowe dyżury cytomammobusa ŚCO w Radkowie i Seceminie

7 września zapraszamy mieszkanki gminy Radków (powiat włoszczowski) na bezpłatną mammografię i cytologię. Cytomammobus Świętokrzyskiego Centrum Onkologii będzie dyżurował przy Urzędzie Gminy w Radkowie 7 września w godzinach 10-16. Natomiast 11 września z bezpłatnej mammografii i cytologii będą mogły skorzystać panie mieszkające w gminie Secemin. Cytomammobus ŚCO będzie dostępny w godzinach 10-16 przy Urzędzie Gminy w Seceminie.

Rejestracja na badania pod numerem telefonu: 661 911 300. Na badania należy zgłosić się z dokumentem tożsamości z numerem PESEL. Badania są wykonywane w godzinach 10-16.

Z bezpłatnej mammografii w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi mogą skorzystać panie między 50 a 69 rokiem życia, które nie robiły tego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Z bezpłatnej cytologii mogą skorzystać panie między 25 a 59 rokiem życia, które nie miały wykonywanego tego badania w ciągu ostatnich 36 miesięcy w ramach Populacyjnego Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy.

Nie myśl, nie czekaj, badaj się, z życiem nie zwlekaj.

Aktualności
Udostępnij