-A A +A

Kardioonkologiczne warsztaty dla lekarzy 21 maja w Kielcach

G- Pharma Consulting wspólnie z Teva Onkologia i Świętokrzyskim Centrum Onkologii zapraszają lekarzy na interdyscyplinarny kurs medyczny „Kardioprotekcja u pacjentek z rakiem piersi”, który odbędzie się 21 maja w Best Western Grand Hotel w Kielcach.

Tematyka obejmuje wielodyscyplinarne, międzyspecjalistyczne podejście do pacjenta onkologicznego – Katarzyna Pisarek z G – Pharma Consulting. W programie sympozjum zostaną poruszone takie zagadnienia, jak:

Diagnostyka i leczenie raka piersi – co nowego (dr n. med. Jolanta Smok-Kalwat, Świętokrzyskie Centrum Onkologii), Breast unit - rola wielodyscyplinarnego zespołu terapeutycznego (dr n. med. Jolanta Smok-Kalwat , dr n. med. Piotr Kędzierawski,dr Krzysztof Kurczych, ŚCO), Rola echokardiografii w kardio-onkologii (dr Barbara Sosnowska –Pasiarska, ŚCO), Możliwości kardioprotekcji podczas leczenia przeciwnowotworowgo (dr hab. n. med. Sebastian Szmit, Klinika Krążenia Płucnego i Chorób Zakrzepowo-Zatorowych, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego), Zespoły interdyscyplinarne w praktyce - case study (dr n. med. Joanna Streb, Oddział Kliniczny Onkologii, Szpital Uniwersytecki w Krakowie), Aspekty prawne w praktyce (mec. Oskar Luty, Kancelaria prawnicza DFL LEGAL w Warszawie).

Jest to jedno z cyklicznych spotkań odbywających się w 6 miastach wojewódzkich w Polsce. Wstęp na sympozjum jest bezpłatny, rejestracja na miejscu lub on-line: www.e-medycyna.pl. Materiały po kursie będą dostępne w wersji elektronicznej na stronie: www.e-medycyna.pl. Za udział w spotkaniu zostaną przyznane certyfikaty i punkty edukacyjne. Początek o godz. 9.20.

Szczegółowy program w załączeniu.

Aktualności
Udostępnij