-A A +A

Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza 13 sierpnia na akcję edukacyjno-profilaktyczną „Zapobiegaj z głową – sierpniowe spotkanie z profilaktyką onkologiczną”

13 sierpnia (wtorek) w godzinach 11.00-13.00 w holu głównym Świętokrzyskiego Centrum Onkologii odbędzie się akcja edukacyjno- profilaktyczna „Zapobiegaj z głową – sierpniowe spotkanie z profilaktyką onkologiczną”. Będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących szczepień dla pacjentów rozpoczynających leczenie onkologiczne, poradnictwa dietetycznego, antytytoniowego i dotyczącego profilaktyki onkologicznej, a także z pomiaru tkanki tłuszczowej, ciśnienia krwi, tlenku węgla w wydychanym powietrzu.

Partnerami Świętokrzyskiego Centrum Onkologii są: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach oraz Centrum Dietetyczne "Naturhouse".

Plan akcji w holu głównym ŚCO:

Punkt konsultacyjny ŚCO – konsultacje dotyczące szczepień dla pacjentów rozpoczynających leczenie onkologiczne,

stoiska ŚCO, WSSE i PSSE - edukacja na temat roli stylu życia w profilaktyce onkologicznej, poradnictwo dotyczące zdrowego stylu życia i zmniejszania ryzyka chorób cywilizacyjnych, pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu dla osób palących z poradnictwem antytytoniowym, pomiar ciśnienia krwi

stoisko Centrum Dietetycznego "Naturhouse" - porady dietetyka z pomiarem tkanki tłuszczowej.

Zapraszamy 13 sierpnia w godzinach 11.00-13.00.

Aktualności
Udostępnij