-A A +A

Cytomammobus ŚCO w Starachowicach, Bodzentynie i Górnie

Zapraszamy mieszkanki Starachowic, Bodzentyna i Górna do wykonywania bezpłatnej mammografii i cytologii w cytomammobusie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, który w najbliższych dniach będzie dyżurował w tych miejscowościach.

W dniach 13-16 marca z profilaktycznej mammografii i cytologii mogą korzystać mieszkanki Starachowic. Cytomammobus ŚCO stoi przy Muzeum Przyrody i Techniki przy ulicy Wielkopiecowej 1.

20 marca z bezpłatnych badań profilaktycznych mogą skorzystać panie w Bodzentynie (cytomammobus będzie stał przy Rynku).

W dniach 22-23 marca zapraszamy do cytomammobusa w Górnie (przy ośrodku zdrowia).

Rejestracja pod numerem telefonu: 661 911 300. Na badania należy zgłosić się z dokumentem tożsamości z numerem PESEL. Badania są wykonywane w godzinach 10-16. Z bezpłatnej mammografii w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi mogą skorzystać panie między 50 a 69 rokiem życia, które nie robiły tego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Z bezpłatnej cytologii mogą skorzystać panie między 25 a 59 rokiem życia, które nie miały wykonywanego tego badania w ciągu ostatnich 36 miesięcy w ramach Populacyjnego Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy.

Aktualności
Udostępnij