-A A +A

„Żyć każdym dniem. Na bakier z rakiem” – ŚCO zaprasza 10.02.2020

Warszawska Firma Wydawnicza oraz Świętokrzyskie Centrum Onkologii zapraszają 10 lutego 2020 r. o godz. 15.00 na spotkanie z Tomaszem Rejmanem - autorem książki pt.  „Żyć każdym dniem. Na bakier z rakiem”.

Tomasz Rejman ur. w 1968 roku we Wrocławiu, menedżer ds. operacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw z bogatym doświadczeniem zawodowym nabytym podczas pracy w międzynarodowych koncernach w Europie i Ameryce Południowej. Ojciec trojga dzieci. Na co dzień zafascynowany swoimi dziećmi i kulturą iberyjską.

Ciężka choroba nowotworowa żony – Manueli – okazała się dla niego punktem zwrotnym: najważniejszym projektem, wyzwaniem i doświadczeniem w życiu.

Krążąc pomiędzy szpitalami onkologicznymi w USA, Hiszpanii i Polsce, doszedł do wniosku, że system opieki medycznej nie jest zdolny do optymalnego poprowadzenia terapii, a bliscy chorych zazwyczaj nie są w stanie zapewnić im odpowiedniego komfortu życia. Dlatego wziął na siebie rolę „kierownika jej terapii” i kierownika „komfortu ich wspólnego życia”.

Dzieląc się swoimi przeżyciami i obserwacjami z osobami potrzebującymi wsparcia, zrozumiał jak pomocne może być to doświadczenie dla innych. Do napisania książki skłoniła go chęć dotarcia do jak największej grupy potrzebujących.

Patronat nad książką objęli: Discovery Life, fundacje Rak’n’roll, Alivia, OnkoCafe. Razem lepiej oraz sztukater.pl, novaedita.com

Serdecznie zapraszamy

Tomasz Rejman „Żyć każdym dniem. Na bakier z rakiem”, wydawnictwo WFW

10 lutego, godz. 15.00, Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach, ul. Stefana Artwińskiego 3 c, sala konferencyjna im. prof. T. Koszarowskiego (budynek administracji z patio)  UWAGA! Zmiana lokalizacji: ul. Stefana Artwińskiego 3, sala konferencyjna - budynek główny ŚCO, II piętro, pok. nr 220.

Załącznik: 
Plakat
Tomasz Rejman
Aktualności
Udostępnij